Egyéni csúccsal a 33. Joó Sára 50 méter háton
2017. július 26. írta: BoldogÉ

Joó Sára 28.91 másodperces egyéni csúccsal a 33. helyen végzett 50 méter háton szerdán a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság.

A 22 éves magyar versenyző négy századot faragott az idei, Debrecenben rendezett országos bajnokságon elért eddigi legjobb idejéből, ezzel futamában az ötödik lett.

"Nagyon boldog vagyok, hogy sikerült így reggel megúsznom a legjobbamat, ez volt a célom" - értékelt Joó Sára, majd megjegyezte, a közönség és a hangulat pluszt adott az úszásához.

(MTI/fotó:lokal.hu)

írjon nekünk, ha látott vagy hallott valamit: boldoguljerden@gmail.com

Követed már a Boldogulj Érden oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Köszönjük!